у бібліотеці було 240 дитячих книг 1\6 з яких становили книжки з казками а3\8 книжки з оповіданнями

на скільки менше книг з казками ніж книжок з оповіданнями було в бібліотеці

Ответы на вопрос

Отвечает Силин Глеб.
240:6*1=40 книг з казками.
240:8=30*3-90 книг з оповіданнями.
90-40=50.
Відповідь:на 50 книг.