у шафі було 96 книжок.З них 1/4 з казками,а 1/6 -з оповіданнями.На скільки більшекнижок з казками

ніж книжок з оповіданнями було у шафі?

Ответы на вопрос

Отвечает Алиев Кирилл.

Ответ:

на 8

Пошаговое объяснение:

96/6=16, 96/4=24

24-16=8 (на 8 книжок

Отвечает Борщёва Маргарита.

Ответ:на 8

Пошаговое объяснение:96(1/4) =24 96(1/6)= 16 (24-16=8)