За три дні зібрали 800 кг буряків.перший день зібрали 1/4 всіх буряків, другого - на 140 кг більше,

ніж у першог, а третього деня зібрали решту. Скільки кілограмів буряків зібрали в третьог дня ?

Ответы на вопрос

Отвечает Вашурина Даша.
1)800*1/4=800:4*1=200(кг) зибрали в 1 день
2)200+140=340(кг) 2 день
3)800-200-340=260(кг) 3 день
Ответ:260 кг зибрали в 3 день