Першого дня автобус їхав 4 години зі швидкістю 70 кілометрів за годину на 2 3 години зі швидкістю

84 кілометри 111 середню швидкість його руху за два дніх

Ответы на вопрос

Отвечает Рытова Олеся.
1) 4+3=7(год.) - проехав за 2 дня.
2) 70+84=154(км или год) - швидкість руху за 2 дня.
3) 154 : 7= 22(км или год) 
Ответ думаю знаешь .