Помогите решить задачку. Мотоциклист за 4 години проїхав 260 км. Велосипедист був у дорозі 6

годин. Швидкість його руху в 5 разів менша, ніж швидкість мотоцикліста. На скільки більше кілометрів проїхав мотоцикліст за 4 години, ніж велосипедист за 6 годин?

Ответы на вопрос

Отвечает Воеводин Данил.
260/4=65км.ч скорость мотоцикла
65/5=13 скорость велосипедиста
13*6=78 км проехал велосипедист за 6 часов
260-78=182