Сергійко протягом канікул прочитав 8 віршів, оповідань - на 4 більше, ніж віршів, а казок - на 3

меньше ніж оповідань. Скільки всього творів прочитав Сегргійко?

Ответы на вопрос

Отвечает Сила Анна.
1)8+4=12(прочитав оповидань)
2)12-3=9(прочитав казок)
3)12+9+8=29(творив всього прочитав Сергийко)