У книжці було 19 казок. У суботу Олена прочитала 5 казок, а у неділю - 7 казок. Скільки всього

казок прочитала Олена? Скільки казок залишилося прочитати Олені? Допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Шапка Макс.

Ответ:

1) 5+7=12(казок) - прочитала Олена за два дні.

2) 19-12=7(казок)

Відповідь: Олена прочитала 12 казок. Залишилося прочитати ще 7.

Отвечает Кармадонов Костя.

Ответ:

5+7=12(к.)

Відповідь:12 казок прочитала Олена

Пошаговое объяснение:

Кароче я низнаю может так мне просто скучьно было хай