серед 60 учнів 2 третіх класів вивчають 46 англійську мову а німецьку 27 ніяку мову не вчать 4 учня

скільки учнів вчать усі мови

Ответы на вопрос

Отвечает Нестерова Алина.
60-4=56 учнів вивчають хоча б 1 мову
56-46=10 учнів вивчають тільки німецьку
27-10=17 учнів вивчають 2 мови