Скільки літрів води вміститися в шлагу !? Діаметр 16 мм Довжина 50 метрів


Ответы на вопрос

Отвечает Кенаев Даниил.
D=16 мм
r=d/2=8мм=0.08 дм
l=50м=50*10дм=500дм
1 дм³=1л

V=πr²l=0,08²*500π дм³= 0.0064*500*π дм³≈3.2*3.14= 10,05 л