поле мае форму трикутника,в якого основа дорiвнюе 1км 400м,а висота його становить 2/5

основи.Гречкою засiяли 20%цього поля.Допоможiть будь ласка.

Ответы на вопрос

Отвечает Чавтуров Денис.

Высота: 1400*2/5=560 (м)

Площадь поля: (1/2)*1400*560=392000 (м2)

Засеяно гречкой: 392000*0,2=78400 (м2)