Олена хоче змінити свій мобільний телефон через 3 місяці. У рекламі побачила, що остання модель

бажаного телефону коштує 4 500 грн. Під час купівлі необхідно придбати ще захисне скло вартістю 300 грн. Визначте, скільки потрібно відкладати Олені щодня, якщо 1 місяць становить 30 днів.

Ответы на вопрос

Отвечает Наливайко Анатолий.

Ответ:

54 грн. - необходимо откладывать Елене каждый день

Пошаговое объяснение:

1) 4500+300 = 4800 грн. стоит телефон с защитным стеклом

2) 30+30+30 = 90 дней в трех  месяцах

3) 4800/ 90 = 53,333 грн. округляем в большую сторону. 54 грн. - необходимо откладывать Елене каждый день