до привалу турист рухався 2 години, а після привалу—4 години.Визнач,скільки кілометрів подолав

турист до привалу і скільки—після привалу,якщо разом він подолав 42км,рухаючись з однаковою швидкістю

Ответы на вопрос

Отвечает Miller Ilona.

Ответ:

14 і 28

Пошаговое объяснение:


1) 2+4=6 (год) - всього годин подорожував турист

2) 42/6=7 (км/год) - швидкість туриста

3) 2*7=14 (км) - подолав турист до привалу

4) 4*7=28 (км) - подолав турист після привалу