Швидкість руху пішохода на 8 км/год менша від швидкості велосипедиста. одну й ту саму відстань

велосипедист подолав за 2 год, а пішохід за- 6 год. Знайдіть швидкість руху пішохода і велосипедиста.​

Ответы на вопрос

Отвечает Парфёнов Даниил.

Ответ:

4км/год  і 12 км/год

Пошаговое объяснение:

Швидкість руху велосипедиста(V₁)=x км/год, час (t₁)=2 год

Швидкість руху пішохода (V₂) =x-8 км/год, час (t₂)=6 год

Відстань можна знайти із формули швидкості

S=V*t

Оскільки відстань однакова , можемо записати рівність

V₁t₁=V₂t₂

підставимо значення

х*2=(х-8)*6

2х=6х-48

6х-2х=48

4х=48

х=48:4

х= 12 км/год швидкість велосипедиста

12-8=4 км/год швидкість пішохода