На скільки частка чисел 34,8 і 2,32 менша від добутку чисел 7,08 і 6,51.відповідь округліть до

сотих,десятень,одиниць

Ответы на вопрос

Отвечает Маями Майами.

Відповідь:

24,01

Покрокове пояснення:

1) 34,8÷2,32=15

2) 7,08×5,51=39,01

3) 39,01-15=24,01