Господиня випрала 12 серветок, що становить 3/4 всіх серветок, які потрібно виправити. Ск. Всього

серветок потрібно випрати?

Ответы на вопрос

Отвечает Звягина Юлия.

Ответ:

1)12:3=4

2)4*4=16- всього серветок потрібно випрати

Отвечает Лаврик Ульяна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

12 серветок це 3/4,

 х серветок це 4/4, або 1

х=(12*1):3/4

х=12*4/3

х=16

Всього 16 серветок потрібно випрати