за першу годину турист подолав 30% запланованої відстані, а за другу -7/12. Яку час відстані

залишилося подолати туристові

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

Пошаговое объяснение:

30% = 30/100 = 3/10 - перевод процентов в дробь.

1 - (3/10 + 7/12)  = 1 - 53*60 = 7/60 - осталось - ответ