На першій полиці було в 4 рази менше книг ніж на другій. Коли на першу полицю поставили 17 книг а з

другої взяли 25 книг на полицях книг стало порівну. Скільки книг було на кожній полиці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Кислова Снежана.

На первой было х, на второй полке было 4х, стало на первой (х+17), а на второй (4х-25),

т.к. стало поровну, то  (х+17)= (4х-25), 3х=42, х=14

14 книг было на 1 полке и 14*4=56(книг) было на второй полке.