На першій полиці було- у 3 рази < книг, ніж на другій. Коли з другої переставили на першу полицю

15 книг, а на першу ще доклали 20 книг, то на обох полицях стало порівно. Скільки книг було на кожній полиці спочатку?Прошу срочно помогите ну умоляю прошу

Ответы на вопрос

Отвечает Градовський Андрей.

на первой было х, на второй 3х, потом на 1 стало х+15+20, а на второй

3х-15

стало поровну. 3х-15=х+35

3х-х=35+15

2х=50; х=25, 25 книг было на первой полке, а на второй 25*3=75/книг/