У гоподарки було80 голів птиці, гусей і качок 52, качок і курей - 45 . Скільки було гусей , курей,

качок

Ответы на вопрос

Отвечает Трубин Андрей.

1) 80-52=28 голів курей

2) 80-45=35 голів гусей

3) 80-(28+35)=80-63=17 голів качок

Відповідь: качок-17; курей-28; гусей-35.