ЗА ЛИТО ГОСПОДАРКА ВИРОСТИЛА 208 ПТАХИВ КУРЕЙ ГУСЕЙ И КАЧОК. КУРЕЙ И КАЧОК БУЛО 129 А КАЧОК И ГУСЕЙ

115. СКИЛЬКИ КУРЕЙ ГУСЕЙ И КАЧОК ОКРЕМО ВИРОСТИЛА ГОСПОДАРКА.

Ответы на вопрос

Отвечает Скрябина Юлия.

208-129=79 (гусей)

115-79=36(курей)

208-79-36=93(качки)

 

 

 

 

Отвечает Рей Женя.

1) Візьмемо гусей за х. Звідси:

129 + х = 208

х = 208 - 129

х = 79 (птах.) - гуси

2) Візьмемо качок за х. Звідси:

х + 79 = 115

х = 115 - 79

х = 36 (птах.) - качки

3) 208 - 115 = 93 (птах.) - кури

Відповідь: господарка виростила 79 гусей, 36 качок та 93 курки.