Петро обчислив 4 стовпчики добутків,по 5 у кожному стовпчику ,і 3 стовпчики часток,по 7 у кожному

стовпчику.Скільки всього значень виразів знашов Петро? Склади та розв'яжи обернену задачу.

Ответы на вопрос

Отвечает Галаджун Надя.

Ответ:

51 вираз знайшов Петро

Пошаговое объяснение:

4*5=20

3*7=21

20+21=51