Зібрали 2 ящики динь по 5 кг у кожному і 6 контейнерів кавунів по 10 кг у кожному . У скільки разів

менше зібрали динь ніж кавунів? Розв'яжи задачу. Склади і розв'яжи обернену задачу.

Ответы на вопрос

Отвечает Аббасова Фатиманур.
1)5*2=10(кг)-динь
2)6*10=60(кг)-кавунів
3)60:10=6(р.)