Помагите мне пожалуйста даю 50 балов МНЕ НАДО НЕ ПРОСТО РИШИТЬ А СКЛАСТЬ ОБЕРНЕНУзадачу.Петро

обчислив 4 стовпчики добутків,по 5 у кожному стовпчику ,і 3 стовпчики часток,по 7 у кожному стовпчику.Скільки всього значень виразів знашов Петро​

Ответы на вопрос

Отвечает Ятманов Богдан.

Ответ:

4*5 =20 (добутків) - при множенні

7*3=21 (часток) - при діленні

20+21=40 - всього значень виразів знайшов Петро.

Пошаговое объяснение: