Обчисліть значення виразу 3х -у, знайшовши попередньо корені рівнянь х+ 62 = 115, тау- 42 = 97.​


Ответы на вопрос

Отвечает Лёвочкин Егор.

если х+62=115 и у-42=97

х=115-62=53

у=97+42=139

значит, 3х-у=3•53-139=159-139=20

Ответ: 20.