Матем 4 сынып 10 есеп . Есепти шыгар. Кулпынайдан тосап кайнату ушин онын 3 болигине 4 болик кант

косылады .8 кг 400 г тосап кайнату ушин канша кулпынай алу кажет.​

Ответы на вопрос

Отвечает Суханов Серёжа.

1) 3+4=7

2)8кг=8000г

3)400+8000=8400

4)8400÷7=1200

Жауабы:1200 құлпынай алу қажет.