Знайдіть значення x, за якого вирази 3(x+2,5)-3 і x-5 набувають однакового значення​


Ответы на вопрос

Отвечает Чайка Александра.

Відповідь:

-4,75

Покрокове пояснення:

Для цього потрібно, щоб вони дорівнювали один одному:

3(x+2,5)-3=x-5

3x+7,5-3=x-5

3x+4,5=x-5

3x-x=-5-4,5

2x=-9,5

x=-9,5/2

x=-4,75