ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА РЕШИТЬ ЗАДАЧУ!!!З ДВОХ СІЛ НАЗУСТРІЧ ОДИН ОДНОМУ ВИЇХАЛО ОДНОЧАСНО 2

ВЕЛОСИПЕДИСТИШвидкість ПЕРШОГО-12 КМ/ГОД, А ДРУГОГО-НА 2 КМ/ГОД БІЛЬША.ЧЕРЕЗ 4 ГОД.ВЕЛОСИПЕДИСТИ ЗУСТРІЛИСЯ.ЯКА ВІДСТАНЬ МІЖ СЕЛАМИ?.

Ответы на вопрос

Отвечает Исмагилов Артем.

Ответ:104км

Пошаговое объяснение:

1) 12*4 = 48(км) - проїхав перший велосипедист

2) 12+ 2 = 14км\год - швидкість другого велосипедиста

3) 14 * 4 = 56(км) - проїхав другий велосипедист

4) 48 + 56 = 104 км