- 1437. Із двох сіл, відстань між якими 6 км 750 м, одночасно назустріч один одному виїхали 2

велосипедисти. Швидкість першого ве- лосипедиста 200 м/хв, а швидкість другого — 250 м/хв. Чи зу- стрінуться велосипедисти через 10 хв? Якою на цей час буде . відстань між ними? За скільки хвилин велосипедисти зустрі- нуться? Зобрази задачу схематично.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Глеб.

Ответ:

6км750м=6750м

200+250=450 м/хв швидкість наближення велосипедистів

450*10=4500 м подолають за 10 хв (не зустрінуться)

6750-4500=2250 м буде між ними через 10 хвилин

6750:450=15 хвил ( через цей час зустрінуться)

Пошаговое объяснение: