Миколка розвязв у понеділок 6 задач, що становить 1\8 усього завдання. у вівторок він розвязав 8

задач, а в середу-ще 5 Скільки залач залишилось розвязати Миколці З умовою

Ответы на вопрос

Отвечает Согомонян Георгий.

Ответ:

48 задач всього;19 задач розв'язав ;29 задач залишилося.

Пошаговое объяснение:

1)6*8=48 (з.)- всього;

2)6+8+5=19 (з.)- розв'язав;

3)48-19=29 (з.)- залишилося.