Спрости вираз 0,2а × 500 та знайди його значення, якщо а=7,3


Ответы на вопрос

Отвечает Полегенько Света.

Ответ:

730.

Пошаговое объяснение:

Якщо a=7,3, то 0,2a*500=0,2*7,3*500=730.

Тобто першою дією ми множимо 0,2 на 7,3 і отримуємо 1,46. Це і буде наше перше число з буквою а. Потім множимо: 1,46*500=730.

Отвечает Досан Аманжол.

Пошаговое объяснение:

0,2×7,3×500=1,46×500=730