Відстань між двома містами поїзд подолав за 9 год а легковий автомобіль за 7 год знайти швидкість

поїзда і швидкість автомобіля якщо швидкість поїзда менша за швидкість автомобіля на 18 км/год а відстань між залізницею і шосе одинакова

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Паша.

Ответ:

63км/год-поїзд, 81км/год-машина

Пошаговое объяснение:

V. T. S.

П. - x-18. 9год. ?

=

Авт-x. 7год. ?

1)(x-18)*9=7x

9x-162=7x

- 162=7x-9x

- 162=-2x

- 2x=-162

x=-162:(-2)

x=81(км)

2)81-18=63(км)