У двох бочках разом 777 л палива. Коли з першої бочки взяли 13 палива, а з другої — 18, то в обох

бочках палива стало порівну. Скільки літрів палива було в кожній бочці спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Павел.

Ответ:

777-13-18=746 всього палива залишилося коли взяли 13 і 18 літрів  з однієї та другої бочки

746÷2=373 оскільки палива в обох бочках стало порівну то ділим на 2

373+13=386 палива було в першій бочці на початку

373+18=391 палива було в другій бочці на початку

Пошаговое объяснение:

1 0