У двох бочках разом 527 л палива. Коли з першої бочки взяли 1/3 палива, а з другої - 3/8 палива, то

в обох бочках палива стало порівну. Скільки літрів палива було в кожній бочці спочатку? (даю 100 балів!!!!!! СРОЧНОООО!!!!)​

Ответы на вопрос

Отвечает Шумов Алексей.

Пошаговое объяснение:

1 бочка = х л топлива

2 бочка = у л топлива

{х + у = 527

{х - 1/3х = у - 3/8у

{х + у = 527

{2/3х = 5/8у

{х + у = 527

{2/3х - 5/8у = 0 | * 24

{х = 527 - у

{16х - 15у = 0

1)

16х - 15у = 0

16(527 - у) - 15у = 0

8432 - 16у - 15у = 0

-16у - 15у = -8432

-31у = -8432

у = -8432 : (-31)

у = 272

2)

х = 527 - у

х = 527 - 272

х = 255

1 бочка = (х) = 255 л топлива

2 бочка = (у) = 272 л топлива