49 і 5 знайди іх суму різницю. 7 і 5 добуток 32 і 4 частку


Ответы на вопрос

Отвечает Корж Кирилл.

Ответ:

54,44

35

8

Пошаговое объяснение:

49+5=54

49-5=44

7*5=35

32/4=8