4 зошита и 3 олівця заплатили 10грн 20коп. скільки коштує 1 зошит, якщо він дорожче олівця на 80

копійок?

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Нелли.

Ответ:

20 коп

Пошаговое объяснение:

Нехай зошит = х

Олівець = х-80

4х+3(х-80)=1020

4х+3х-320=1020

7х=700

х=100(коп)- ціна зошита

100-80=20(коп)- ціна олівця