За 4 зошита і 3 олівця заплатили 26грн. Скільки коштує 1 зошит, якщо він дешевше за олівця на 50

копійок? Срочно пожалуйста❤️❤️❤️❤️

Ответы на вопрос

Отвечает Тутаева Ева.

Відповідь:

Нехай зошит коштує х грн, тоді олівець коштує х + 0.5 (50 копійок = 0.5 гривень). Тоді 4 зошита коштують 4х грн, а 3 олівця - 3 (х + 0.5) грн, що з умови задачі 26 грн. Маємо рівняння:

4х + 3 (х + 0.5) = 26

4х + 3х + 1.5 = 26

7х = 26 - 1.5

7х = 24.5

х = 3.5 грн

Відповідь: 1 зошит коштує 3.5 грн (або 3 гривні 50 копійок)

Отвечает Смирнова Настя.
20 копійок
Чогось не відправляется