Турист повинен був пройти шлях за 2,5 год, але він збільшив швидкість на 1 км/год, тому пройшов

шлях за 2 год. Знайдіть довжину шляху.​

Ответы на вопрос

Отвечает Леонова Вероника.

Ответ:

10 км

Пошаговое объяснение:

x - длина пути, км.

y - скорость туриста без увеличения, км/ч.

Система уравнений:

x/y=2,5; y=x/2,5

x/(y+1)=2; y+1=x/2; y=x/2 -2/2=(x-2)/2

x/2,5=(x-2)/2

2x=2,5x-5

2,5x-2x=5

x=5÷0,5=50/5=10 км - длина пути.