До школи привезли 249 підручників: 12 пакунків підручників математики, по 8 книжок у кожному

пакунку, і кілька однакових пакунків підручників природознавства.Скільки пакунків підручників природознавства привезли до школи, якщо в одному такому пакунку було 9 книжок?

Ответы на вопрос

Отвечает Туева Анастасия.

Ответ: 17

Пошаговое объяснение: 12 х 8 =96  ( підручники з мтематики)

249 - 96= 153 ( підручники з природознавства)

153 : 9 = 17 (пакунків підручників природознавства )

Отвечает Панькова Лиза.

Ответ:

17пакунків по природознавству

Пошаговое объяснение:

1)12*8=96книжок по математики.2)249-96=153книжок по природознавств. 3)153:9=17пакунків