За течією річки катер проплив 48 км за 4гожини .Скільки часу йому знадобиться на зворотній шлях

,якщо швидкість течії річки 2 км/годину

Ответы на вопрос

Отвечает Журавенко Вадим.

Ответ:

6 часов

Пошаговое объяснение:

x - скорость катера, км/ч.

48/(x+2)=4

x+2=48/4

x=12-2=10 км/ч - скорость катера.

Время, которое ему понадобится на обратный путь:

48/(10-2)=48/8=6 ч