Можете пожалуйста решить задачу. Шлях з міста до села автомобіль проїхав за 4 години на зворотньому

шляху він збільшив швидкість на 20 км за годину і повернувся до міста за 3 години. Знайдіть відстань від міста до села. Можна велике пояснення

Ответы на вопрос

Отвечает Девяшина Анжелика.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х - швидкість автомобіля з міста до села,

х+20 -  швидкість автомобіля  на зворотньому шляху.

Відстань з міста до села - 4х,а  на зворотньому шляху 3(х+20).

4х=3(х+20)

4х=3х+60

4х-3х=60

х=60 км/год - швидкість автомобіля з міста до села,

4*60=240 км - відстань від міста до села.