2-тапсырма Есептің шешуін әріпті өрнек түрінде жаз. d =2800, k=3840 деп алып, өрнектің мәнін

тап.Қоймаға әр қапта 80 кг-нан 1 кг күріш және әр қапта 60 кг-нан k кгқарақұмық жармасы әкелінді. Қоймаға қарақұмық жармасына қарағанданеше қап күріш артық әкелінді? Барлығы неше қап әкелінді? Ответье срочноо пожалуйстааааа​

Ответы на вопрос

Отвечает Зорина Валерия.

Ш:2800÷80=35

3840÷60=64

64-35=29

64+35=99

Ж:29 артык акелынды.Барлыгы 99 кап акелынды