З ділянки площею 4 сотки (4 а) було зібрано 380 кг буряків, з ділянки площею 5 соток — 450 кг, а

з ділянки площею 3 сотки — 309 кг. Визначте середню врожайність на засіяній площі.

Ответы на вопрос

Отвечает Денисова Дарья.

Ответ:

Загальна площа S = 5+4+3=12 соток

Загальний врожай = 380+450+309=1139 кг

Середня врожайність = 1139/12 ≈ 95 кг/сотку

Пошаговое объяснение: