Ширина прямокутника в 1,2 рази меньше від його довжини, а периметр дорівнює 26,4 см. Знайдіть

сторони прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Bank Va.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

пусть ширина х, длинна 1,2х

2 * (х + 1,2х) = 26,4

2х + 2,4х = 26,4

4,4х = 26,4

х = 26,4 : 4,4

х = 6 см - ширина

1,2 * 6 = 7,2 см - длина