У першому контейнері було 60 кг яблук, а в другому - 100кг. Коли з другого контейнера продали в 4

рази більше яблук, ніж з першого, то в першому залишилося у 2 рази більше яблук, ніж у другому. Скільки кілограмів яблук продали з кожного контейнера?

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Ответ:

20 та 80 кг

Пошаговое объяснение: х- продали з першого

4х з другого

Тоді 60-х = 2(100-4х)

60-х=200-8х

7х=140

х=20

Тоді 4х=80