Помогите написать контрольную 1. Укажіть запис у вигляді відсотків числа 0,86 8,6% 86% 0, 86%

860% 2. Запишіть 16% у вигляді десяткового дробу 0,16 1,6 0,016 16 3. Знайдіть середнє арифметичне чисел 3,2 і 6,8 10 5 20 0,5 4. У парку росте 600 дерев. Скільки дерев становлять від усіх дерев 10%? 6 30 60 300 5. Знайдіть вартість тістечка, якщо 40% її становлять 1,2 грн. 6. Розчин містить 16% солі. Яка маса розчину, якщо солі в ньому 48 г? 7. Автомобіль рухався 3 год зі швидкістю 82,5 км/год і 2 год зі швидкістю 92,25 км/год. Знайдіть середню швидкість руху автомобіля.

Ответы на вопрос

Отвечает Боровикова Кристина.

Ответ:

1. 86%;  2.0,16; 3.5; 4. 60;

Пошаговое объяснение:

1. 0,86×100=86

2. 16÷100=0,16

3. (3,2+6,8)÷2=10÷2=5

4. 600÷100=6 (дерев) на 1%

6×10=60 дерев

5. 1)1,2÷40=0,03 (грн.) – вартість 1% тістечка

2) 0,03×100=3 (грн.)

Відповідь: 3 грн. вартість тістечка

6.