Установіть відповідність між числами (1-3) та їхнім середнім арифметичним (а-г). 1) 2; 4; 5; 7 А)

4,62) 8 2/5; 2 2/5; 1,2 Б) 4,83) 3,6; 7,8; 0,4; 2; 9,2 В) 4Г) 4,5

Ответы на вопрос

Отвечает Савельев Илья.

Відповідь:

Середнє арифметичне чисел знаходиться так:

1. Спочатку потрібно додати всі числа.

2. Потім отримане число поділити на кількість чисел.

1) (2+4+5+7):4=4,5.

2) (8 2/5+ 2 2/5+1,2):3=4.

3) (3,6+7,8+0,4+2+9,2):5=4,6.

Значить,

1) г) 4,5.

2) в) 4.

3) а) 4,6.