Спеціальна закуска використовує цукерки із родзинками, арахісом та шоколадом у співвідношенні 1: 2:

5 відповідно. У закусочній суміші 112 унцій скільки унцій шоколадних цукерок використовується?​

Ответы на вопрос

Отвечает Пилиповец Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1+2+5=8 частей

112:8=14 унций в 1 части

1*14=14=унций с изюмом

2*14=28 унций с арахисом

5*14=70 унций с шоколадом