За скільки днів виконають завдання 8 робітників , якщо 4 робітники можуть виконати це завдання за 6

днів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Якубенко Ангелина.
Пропорция :

8/4 = 6/х
х = 4*6 / 8
х = 24/8
х = 3 - за три дня