Троє хлопчиків разом мали 341 марку. Коли Тарас віддав 7 свої марок, Андрій – 3 марки, а Василь – 4

марки, то у всіх хлопчиків марок стало порівну. Скільки марок було у кожного хлопчика спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Стёпа.

Пошаговое объяснение:

341-7-3-4=327

327:3=109

109+7=116

109+3=112

109+4=113

Отвечает Суванов Али.
  1. я не в курсах
  2. сама гадаю
  3. помогите пж