Знайдіть модуль вектора, який має координати(-3,4)Варіанти:57-1-4​


Ответы на вопрос

Отвечает Величко Оля.

Ответ:

 \sqrt{ {( - 3)}^{2} +  {4}^{2}  }  =  \sqrt{9 + 16}  =  \sqrt{25}  = 5